Baner reklamowy to jedna z najpowszechniejszych obecnie form reklamy. Zarówno reklamy firmy jak i produktu czy usługi. Cechą dobrego baneru jest oryginalny wygląd, przyciągający wzrok, wyróżniający się od otoczenia i zwięzła treść oraz hasło reklamowe. Jednym z ważnych czynników jest odpowiedni druk reklamowy banerów trwałe kolory i najlepszej jakości materiał na którym są drukowane. Oferujemy Państwu drukowanie reklam w technice druku solwentowego (twardego i miękkiego). Jest to druk odporny na czynniki zewnętrzne atmosferyczne, nie wymagający laminowania. Odporny także na promieniowanie ultrafioletowe od dwóch do czterech lat. Dzięki technice miękkiego solwentu druk reklamowy charakteryzuje się dodatkowo szeroką paletą barw, podnosząc jakość i nadając im satynowy połysk.

Banery reklamowe na płoty, ściany, elewacje budynków drukujemy na materiale winylowym typu frontlite do druku jednostronnego. Taki druk reklamowy gwarantuje wysokę trwałość (do 3lat), bardzo dobre odwzorowanie kolorów. Na miejscu oferujemy całkowite wykończenie zgrzewanie, rękawy, oczka. Gotowe prace można montować na wszelkiego rodzaju powierzchniach elewacji, płotach, rusztowaniach, ścianach budynków. Wykonujemy także montaże wraz z przygotowaniem całego zaplecza (stelaż, materiały montażowe, montaż, podnośnik itp.). Możliwość łączenia fragmentów wydruku poprzez zgrzewanie daje nieograniczone możliwości wielkoformatowe.

Przygotujemy także dla Państwa indywidualne projekty banerów reklamowych. Ciekawe banery, zawierające jasny przekaz hasło reklamowe, są podstawą dobrej reklamowy i gwarancją trafienia do odbiorcy. Druk i reklama wielkoformatowa skierowane są do każdego rodzaju odbiorcy, a atrakcyjna cena, a co a tym idzie tanie banery dają każdemu przedsiębiorcy możliwość skorzystania z tego rodzaju reklamy.