Fototapety drukujemy na różne powierzchnie jako fototapety na ścianę, naklejki na drzwi, na meble. Fototapeta świetnie nadaje się do kuchni, do pokoju dziecinnego czy salonu czy biura.
Wydrukujemy dostarczony przez Ciebie plik w dowolnym wymiarze (po wcześniejszym zweryfikowaniu jego przydatności do druku wielkoformatowego), podzielimy go także na części, aby łatwiej było wyklejać (50 cm, 100 cm, 130 cm, długość bez ograniczeń).

Tapety ścienne czy na drzwi drukujemy na różnych materiałach:

  1. Papier Whiteback Postart 135 g/mkw  materiał doskonały na fototapety ścienne do czystych powierzchni, pokrytych jasną farbą lub tylko zagruntowanych.
  2. Papier Digital Blue Back 120 g/mkw materiał do fototapet szczególnie do ścian i powierzchni wcześniej pokrytych kolorem niebieska warstwa spodnia papieru sprawia, że wszystko, co było na ścianie zostaje przykryte i nie przebija przez fototapetę.
  3. Folia samoprzylepna Oracal 100 mikronów biała błyszcząca lub matowa materiał do fototapet, nie wymajający dodatkowego kleju. Świetnie nadaje się do powierzchni metalowych i gładkich drewnianych.
  4.  Tapety winylowe dokładnie takie same jakie są dostępne w sklepach i marketach. W tym wypadku szerokość zadruku uzależniona jest od szerokości rolki najczęściej są to rolki 50ciocentymetrowe. Aplikacja tego rodzaju fototapety wymaga dodatkowego kleju.

Nasze wydruki nie wymagają żadnych specjalnych rodzajów kleju wystarczy zwykły klej do tapet. Klejenie wydruków większych niż szerokość papieru (składających się z większej ilości części) odbywa się na tzw. zakładkę (szerokość 5 mm) jedna część wydruku nachodzi na drugą tak, aby dokładnie dopasować do siebie rozcięte elementy grafiki. Stosowane przez nas farby to tzw. miękki solwent odporny na czynniki zewnętrze, promieniowanie UV, nie blednie i nie zmywa się.

Druk z sześciu kolorów sprawia, że nie istnieją żadne ograniczenia w uzyskiwaniu barw odwzorowujących paletę rzeczywistą. Jesteśmy w stanie uzyskać każde nasycenie w druku fototapety, każdą głębię i każdy odcień tak, aby kolory były soczyste i przykuwały uwagę. Taka kolorystyka w połączeniu z fotograficzną jakością (rozdzielczość 720 dpi) gwarantuje zadowolenie.